Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-991 vagy Vodafone...

Alcatel OT-991 vagy Vodafone Smart Mini éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Leginkább wifiznék a telefonon.(meg persze képeket is csinálnék, de szerintem akkora kamera elég nekem)
2013. aug. 21. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
mindkettő kukába való de az ot jobb:) és nagyobb a képernyő:)
2013. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kukába való..köszi szépen.:D


Nekem nem kell drága telefon(még), így ez a kettő esélyes.

2013. aug. 21. 23:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Az olcsó androidos telefonoknak van egy olyan átka, hogy baromi lassúak tudnak lenni. A kettő közül meg ez a Smart mini-nél kevésbé jön elő, lévén, hogy sokkal jobb hardvere van és a jelly bean is jobb rendszer mint a gingerbread.


meg persze képeket is csinálnék, de szerintem akkora kamera elég nekem


Attól, hogy elég lenne az a kamera még nem fog szép vagy legalábbis normális képet készíteni. Még telefonos viszonylatokban sem. A telefon kijelzőjén egész biztos jól fog mutatni a számítógép monitoron már kevésbé. Egy kicsivel jobb kamerát kaphatott volna az tény, de még így is egy nagyon jó ár/érték arányú, olcsó, androidos telefon.

2013. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Ha nem akarod földhöz vágni a lassúsága miatt az OT-991 -est akkor felejtsd el gyorsan!

[link]


Aki azt írta, hogy nem jó a Vodafone Smart Mini, az még életében nem vett a kezébe ilyet és 40e alatti készüléket.

A Smart Mini nagyon gyors NET-ezésnél! Kicsit a kamera tényleg gagyiféle, de jelenleg ez a legjobb készülék 25 ezer alatt! T-Mobil-nál most nincs is 30e alatt 4.1-es Android!

[link]

2013. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Aki azt írta, hogy nem jó a Vodafone Smart Mini,"

ezt hirtelen olvastam el "nem" szó nélkül. Kezdtem megijedni.:D


Igen, t-mobile-nál csak android 2.3 gingerbed vagy mi van.


Gyors net: az a lényeg.:)

2013. aug. 24. 15:46
 6/14 anonim válasza:

Még annyit akartam, hogy a Pannon-nál is 28535.- a ZTE Blade a legolcsóbb Android 4.0 ....

Tehát egyértelműen Smart Mini!

Még nem nagyon tesztelgettem mert 1 napos, de tényleg jó gép. Két viszonyítási alapom van, az Alcatel OT-918-as ami nagyon lassú és néha lefagy. Aztán még a ZTE kis Plus -al ami nagyon jó telefon (T-mobil: 32391.- Ft), de bizony így elsőre és a tesztek alapján is a Smart mini gyorsabb! És szinte fél áron. Erős a gyanúm, hogy rövid időn belül felemelik az árát minimum 25 ezerre.

Szintén csak NET-re meg játékra használom majd. A hangerejét majd egy kóddal kell erősebbre átállítani, mert az elég halk. Sok helyen írnak már róla.

2013. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha felmegy az ára,mert jónak mondják, így viszik...akkor talán legjobb pl. jövő héten megvenni.:)

Hangerejét kóddal. Ezt leírnád pontosabban?(akár levélben is)

2013. aug. 24. 16:10
 8/14 anonim válasza:

Szerintem publikus, egy srác itt is leírta, én még ma nem vettem a kezembe a telót, de az lesz az első dolgom. (Így nehéz elmondani, hogy mennyire halk, de nagyon.) Igazból a link-ből kiderül, hogy végülis szerintem alapban gyárilag le van halkítva, és Te belépsz ezzel a szervíz-kóddal és beállítod magasabbra a hangerőket. (Valószínű beállítom max-ra és utána kicsit alacsonyabbra és ha még úgy is erős, akkor úgy hagyom.)

[link]

Meg itt találod a fórumot, ahol beszélgetnek róla:

[link]

2013. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Abból gondom, hogy felmegy az ára, mert minden csoda három napig tart, a t-mobile-os(online webshop)csoda viszont egész decemberben tartott, amikor 20-50%-kal olcsóbbak voltak az okostelók. Pl.: ZTE Kis Plus 19990.- volt, majd január 2.-ától 33.000.- be került és azóta sem ment 30e alá.
2013. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi.:)


Ja igen, a "vevő csalogatás". Ráéreznek az izére, aztán felemelik, mert úgyis veszik.


Igen, zte plus nem ment 30k alá, mert akkor azt is néztem volna a t-mobile-nál.:D

2013. aug. 24. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!