Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy Samsung...

Hogyan lehet egy Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070) telefonon egyedi sms hangot beállítani különböző telefonszámokhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 11:22
 1/4 kilroy ***** válasza:
Nem lehet, csak egységes sms hang van.
2013. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poirot46 válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Itt nagyon jól le van írva, nálam müködik.

2013. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kilroy ***** válasza:

Ez okés, ezt tudom, hogy be lehet állítani egyedi sms hangot, de a kérdés az, ha jól értelmezem, hogy egy telefonszámhoz egyedi sms hangot hogy lehet hozzárendelni.

Ez amit poirot46 írt, az csak egyedi sms hangállítás.

Különböző telefonszámokhoz nem lehet, vagy legalábbis nincs tudomásom, hogy be lehetne állítani más-, és más sms hangot.

2013. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poirot46 válasza:
Most néztem meg, azt is lehet az egyedi csengőhang beállítása alatt. Vagyis minden egyénre lehet egyéni üzenetjelző hang. Eddig én sem figyeltem, de jól fog jönni.
2013. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!