Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telót...

Szerintetek melyik telót válasszam? SGS 3 vs. Note2?

Figyelt kérdés
Az S3-ast meg tudnám venni a jövőhéten, viszont a Note2-re még várnom kell vagy 2 hónapot hogy a Note3 forgalomba kerülése után csökkenjen az ára. Az S3-at részletre is megtudom venni, szolgáltatónál, a Note2-t csak az egész összeg kifizetésével. Megéri e várni arra a telefonra, van e annyi különbség? Úgy hallottam hogy az 1Gb RAM kevés az S3-hoz, illetve a toll is nagyon vonz a Notenál. (Bár azt tudok beszerezni az S3-hoz is). Az érintés nélküli vezérlés szintén. Azt mondják a kijelzője is jobb (bár kisebb a ppi értéke mint a S3-nak), fényesebb és szebb színei vannak. Illetve van-e olyan program ami a Note2-n elfut de az S3-on nem?
2013. aug. 23. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
S3-ra hogy szerzel tollat? Más készülékekre is lehet?
2013. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Xperia.floyd ***** válasza:
Nehéz eldönteni, de ez függ attól is, hogy tudsz-e élni 5,5 colos kijelzővel vagy sem. A hardver megegyezik, a Note-nak feljebb van csavarva az órajele 1,4GHz-ről 1,6GHz-re. A RAM az nem lényeg, mert ugyanazon az áron elérhető az S3 LTE mint a sima csak ebben már benne van az LTE is és 2GB RAM-ot kapott. Tollat már én is láttam TESCO-ban csak nem tudom működik is-e 3 ezerért :D. Egyedül az androiddal nem vagyok tisztában, hogy melyik mennyi update-t fog kapni, valamint a Note 2 megkapja-e az S4 pár funkcióját ahogy az S3 is? Lehet szerintem a Note 2 jobb lenne, ismerősömnek van egy és nagyon elégedett vele.
2013. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó hogy én kérdezek, és én válaszolok a te kérdésedre.

http://www.youtube.com/watch?v=3C2gcUJ3eXk

2013. aug. 23. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elvileg működni kell a TESCO-sal is :D A méret nem lényeg, szeretem ha minél nagyobb, tepsi kezeim vannak (vízilabda miatt). Az jó hogy van LTE-s csak azt asszem nem adnak a szolgáltatónál illetve a 85k (szolgáltatói ár) helyett 102k (független ár). A Note 2 megkapja az S4 frissítéseit, S3 már asszem nem, csak 4.3-ig frissítik. Nagyon hajlok a Noti felé :D Ment a zöld kéz :D
2013. aug. 23. 14:04
 5/5 Xperia.floyd ***** válasza:

Annyit találtam, hogy ha most megrendeled az S3 LTE-t a T-Mobile-tól, akkor 76 ezredbe fáj és két évig még kérsz mellé valamilyen csomagot. (akár egy olcsó 1800 Ft-osat is) Viszont ha vágysz az LTE előnyeire akkor 47-60-ért veheted meg, viszont Mozaik S csomag(5400ft/hó). Dominóban 90k.

[link]

2013. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!