Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek?

Milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés
iPhone 5 és a Galaxy S4 között vacilálok,melyiket lenne célszerűbb megvenni hosszútávra?Van itthon egy Asus Transformer Padem ,ez mellé érdemes az s4 nagyobb kijelzője?Légyszi segítsetek.

2013. aug. 25. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kényes kérdés. Android vs ios. Mindjárt jönnek az egymást fikázó Iphone és android fanok. Ha engem kérdezel. Mindkét telefon jó. Ami nem tetszik az Iphoneban: túlzottan drága és nem bővíthető micro sd-vel. A Samsungról nem tudok rosszat mondani.
2013. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Itt megint iOS vs Android, amelyiket jobban szeretnéd, de ha már Androidos tableted van akkor talán egy Androidos mobillal jobban tudnád őket szinkronban tartani, amúgy én e kettő közül egyiket se szeretném, nagy vágyam az Xperia Z Ultra :D
2013. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek az S4 2-3 év múlva is jó lesz?Ugyanez az Iphone 5-nél?
2013. aug. 25. 13:58
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az S4 mind tudásban mind felhasználói élményben köröket ver az i5-re.2-3 év múlva is nagyon jónak fog számítani emiatt ne aggódj.Ha a pénzedért egy igazán fullos,megbízható telót akarsz akkor a Galaxy S4 bestbuy.
2013. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva? :) Nézd meg a mostani 2-3 éves telefonokat! Hol vannak a maihoz képest? Kevesebb, mint 1 év múlva elavult lesz mindkettő. Bár működőképes.
2013. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
viszont hosszútávra az iPhone-ok mindenképp jobbak, mivel erre az Apple jobban odafigyel. bár ez az összehasonlítás még mindig hibás, a SGS4-nek az I5S/I6 lesz a "párja".
2013. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ezért nem tudok dönteni :D
2013. aug. 25. 20:44
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azért de van 1-2 gyökér kommentelő...

Az iphone 5 lehet hogy pappíron gyengébb de valójában veri a szaros S4-et!

Nézd meg egy galaxynak az árát ami 2-3 éves meg egy iphonenak!

Egy iphone 4S (ami 2 éves) még mindig 120-130 előfizuba!

De egy hónap múlva jön az iphone 5S! Na azt kell megvenni!

Az én iphone-om 2 éves és egyszer nem fagyott le egyszer nem indult újra! Egy android felhasználó mikor mondhatja ezt el???

2013. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Íme! Megmondtam! Megjelentek az android fikázó egyének, mint a hangyák a cukorra. Én elmondhatom képzeld el! Egyszer se fagyott le és indult újra. Samsung galaxy Note2, de a Samsung Galaxy S3 sem. Mindkét telefonnál személyes tapasztalatom van. Az Iphone fanok elfelejtik, hogy nem egy 30-80 ezer forintos kacattal kell összehasonlítani az Iphonet. Kit érdekel, hogy mennyire tartja az árát? Nem autót veszel. Sznob telefon az Iphone, az biztos.
2013. aug. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De ha pl 2 év után el akarod adni akkor azért egy iphone-ért jóval többet kapsz! Ez tény!

Az iphone 4S kb egy kategória a Galaxy S2vel!

Meg lehet nézni menyiért megy el egy S2 meg azt is hogy mennyi egy 4S!

Szóval ennyit erről!

2013. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!