Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni, mennyiért érné meg legjobban?

Mi a véleményetek róla?

Saját tapasztalat + -

előre is köszi


2013. aug. 25. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Lumia 925-ös készülékem van, de mivel ugyanaz a rendszer fut, szinte ugyanazon tudással a Lumia 520-on is, és napi szinten követem a mobilos történéseket, ezért tudok mondani róla pár szót!


"Megéri megvenni, mennyiért érné meg legjobban?": az elmúlt pár hétben a kategóriájának eladási élére került ár/érték aránya miatt, és ha függetlenül, ha szolgáltatónál veszed, megéri a pénzét!


"Mi a véleményetek róla?": szerintem nagyon korrekt készülék, megbízható, gyors, stabil, egyedi.


"Saját tapasztalat + -": bár saját tapasztalatom nincs, de mint említettem, azonos rendszerű telefont használok. Az előző pontban felsoroltak mellett még kiemelném, hogy azonos árkategóriájú telefonokban nincs ilyen jó kamera és ingyen offline navigáció. Ami negatív, hogy relatíve kevés alkalmazás van még a rendszerre, csak a legnagyobbak és legismertebbek érhetőek el, a rétegalkalmazások száma egyelőre még nem számottevő. Másik negatívum, kevesebb a RAM mérete (512 MB) a felsőbb kategóriás Lumiákhoz képest, mely működésben nem vehető észre, viszont 1-2 alkalmazás, játék ezen okból kifolyólag nem érhető el rá! Illetve még ami negatív lehet, hogy szintén a felsőbb kategóriás WP8-as készülékektől eltérően csak helyi ingyenes navigáció van, tehát csak az az ország térképe tölthető le ingyenesen az alkalmazásokhoz, amelyikben vetted a készüléket! Természetesen több ország térképe is telepíthető, azonban azokért már fizetni kell.


Ha van még bármi kérdésed, mi az ami fontos lenne számodra, stb., nyugodtan írj!

2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem számolja sem a hívásidőtartamot, sem az adatforgalmat, így a költségeidet ilyen formában nem tudod kontrollálni.


Igaz, állítólag a WP8 hamarosan érkező Amber frissítésével legalább az adatforgalmat fogja tudni számolni.

2013. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

30-ért megéri?

Mennyire kevés az alkalmazás?

Azért gondolom 512 rammal is tudok majd vmin játszani.

Wifi megosztás van benne?

Állitólag lesz olyan frissítés amivel az 1gb ramot igénylő játékok is elfognak indulni.

Csempék szinét meglehet változtatni?

És köszönöm a válaszotokat.

2013. aug. 25. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

30-ért megéri? - Meg.


Mennyire kevés az alkalmazás? - A többi OS-hoz képest kevés, de hogy mondjak egy blőd példát: fingós alkalmazásból Androidon/IOS-szen 10 van, WP-n 1. Szerintem nem az alkalmazások száma, hanem azok minősége a fontos, ebből a szempontból viszont rendben van! Minden nagy közösségi és egyéb népszerű alkalmazás (vagy alternatívája) már elérhető!


Azért gondolom 512 rammal is tudok majd vmin játszani. - Persze. Valahol láttam egy statisztikát arról, hogy az Áruházban elérhető játékok és alkalmazások 98%-a érhető el az 512 RAM-mal rendelkező készülékekre.


Wifi megosztás van benne? - Van.


Állitólag lesz olyan frissítés amivel az 1gb ramot igénylő játékok is elfognak indulni. - Erről nincs információm.


Csempék szinét meglehet változtatni? - Lehet, összesen 16 előre telepített szín van + vannak olyan alkalmazások, amivel a csempék mögé hátteret lehet rakni.


És köszönöm a válaszotokat. - Igazán nincs mit!

2013. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél nagyon köszönöm szerintem ezt fogom megvenni. Ment a zöld kéz.
2013. aug. 25. 15:40
 6/9 anonim válasza:
Én tegnap előtt kaptam eggyet a páromtól és egyszerüen nem tudom kihasználni lehet csak még nem szoktam hozzá(még nem volt eddig okostelefonom)de nekem ez magas még csengőhangot se tudok váltani csak a standardok közül nem tudom
2013. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult az, csak más, mint a többi :) A csengőhangot így ( http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. ) vagy egy alkalmazás segítségével (Ringtone Maker [link] ) tudod megváltoztatni! Sok sikert!
2013. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Köszönöm a segítséget már egész jól tudom kezelni és egyre jobban tetszik ugyhogy csakn ajánlani tudom
2013. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megrendeltettem remélem jó lesz :D
2013. szept. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!