Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root? Szoftver frissítés? Na...

Root? Szoftver frissítés? Na most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha beviszem a telefonom a gyártóhoz és szoftvert frissítek az egyelő azzal mintha rootoltam volna és másik szoftvert teszek fel rá? és ha ott szoftvert frissítenek akkor több hely több ram és egyébb opciók is lesznek benne? a legfontosabb kérdésem hogy ha a gyártónál frissítik akkor több ram és hely is lessz benne vagy mi?

2013. aug. 25. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:

vagy esetleg jobb processzor lesz bocsi ha hülyeséget kérdezek de utána néztem és ha rootolom akkor több ram...

de ha a gyártó frissíti akkor minden ugyan az marad csak mássab az animáciú vagy mi???

2013. aug. 25. 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:
A root-nak és a szoftverfrissítésnek semmi köze nincs egymáshoz. Főleg akkor nem ha a gyártónál frissítik a rendszert. De amúgy semmi értelme bevinni a gyártóhoz és kiadni egy frissítésért pénzt mert te is meg tudod csinálni otthon számítógépes tudás nélkül. A másik meg az, hogy a Szoftvernek és a hardvernek még úgy nincs egymáshoz közük. Egy szoft. frissítéstől nem lesz egy galaxy mini-ből S4. Ha érted hogy mondom. A szoft. frissítés annyit foglal magába, hogy az android operációs rendszernek egy újabb verzióját teszed rá a telefonra.
2013. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lesz több ram... értem az akkor csak a rootolásal és a rom al lesz jobb? ha jól tudom igen
2013. aug. 25. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól se lesz több ramod ezek a programok csak ilyen semmilyenek. Ahhoz hogy több ramod legyen, minimum egy Cyanogen mod-ot kénr feltenni mert ha az alap szoftveren próbálod meg a ramot növelni root joggal, akkor nem fogja engedni nagyobbra húzni mint az alap ram szám. Egyébként milyen telefonod van?
2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
zte balde 3
2013. aug. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!