Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Android vs wp8

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni és azt mondják hogy az androidos jobb de én nem tudom am három olyan készülék van ami tetszik

szerintetek?

Samsung galaxy s duos

nokia lumia 520

lg optimus l5 II

melyiket érdemes megvenni?



2013. aug. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek vannak előnyi és hátrányai: ebben a kategóriában a WP8 stabilabban és gyorsabban működik, felsőbb kategóriában viszont több mindenre használható egy Androidos mobil.


Én a Nokia Lumia 520-at választanám, mert én pl. nem vagyok egy hardcore-user, aki szanaszét alakítgatja telefonja rendszerét. Nekem fontosabb a stabilabb és megbízható működés, és emellett az egyediség is nem elhanyagolható tényező számomra.

2013. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem az nokiát vedd meg! de ezek alapján eldöntheted


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
telefonálásra meg netezésre használnám főleg meg az a lényeg hogy jól bírja az akksija , nem akarom hogy állandóan töltőn legyen
2013. aug. 25. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz játszani rajta,akkor én is a Nokiára szavazok.
2013. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!