Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható az SGS3-ra az S4...

Várható az SGS3-ra az S4 feature-jei? Illetve mikor várható a 4.2.2/4.3 hivatalos frissítés?

Figyelt kérdés
Mivel az S4 90% szoftveres újításokból állt, és mindenhol azt írják hogy megkapja az S4 néhány újítását, ezért gondolom benne lesz valamelyik frissítésben (4.2.2/4.3). Netán megcsinálta már valamelyik ügyes kezű programozó? Akár főzött ROM-ként is? Meg láttam a YT-on néhány videót air gesture használatáról S3-ason. Szóval ez mennyire valós?
2013. aug. 25. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az az YT?:)

Biztos kap néhány újítást,de 4.2.2 frissítést nem kap mert átugorják,csak 4.3 frissítést kap.(asszem:D)

2013. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
YouTube :D amúgy ezt én is tudtam :/
2013. dec. 16. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!