Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820 milyen sziliko...

Nokia Lumia 820 milyen szilikon tokot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ami vékony és jó anyagból van. Néztem több fajtát, de nem tudom, hogy melyiket érdemes megvenni.

2013. aug. 27. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondom, hogy vegyél műanyag tokot (hibrid tokot), mert a szilikon tok hajlamos kidörzsölni a sarkokat, ami azzal jár, hogy kifakul a hátlap színe
2013. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezt jó tudni. Nézegettem ezeket a hibrid tokokat, de nem tatszett rajt, hogy felül meg alul nincs teljes takarásban a telefon.
2013. aug. 27. 19:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Az hidro gél tokok milyenek? Vagy esetleg az ilyen fajta szilikon tok is hajlamos a kidörzsölésre? [link]
2013. aug. 27. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos igen...azok is ugyanazt csinálják

szerintem marad a műanyagnál, vagy ajánlom ezeket a flip tokokat (műanyag+bőr kombó)

pl.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor a javaslataid alapján választok. :-)
2013. aug. 30. 02:16
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen
2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!