Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam be Lumián...

Hogyan kapcsoljam be Lumián (W7), hogy ha üzit kapok Viberen azt ne 10 mp-ig lássam?

Figyelt kérdés
A probléma az, ha valaki ír nekem Viberen, akkor néhány Mp-ig látom a felső sorban az üzenet részletét, de hamar eltűnik. Mivel nem mindig veszem észre, hogy rezeg a telefon, lemaradok az üzenetről és csak órák múlva olvasom, ha belépek, hogy írt-e valaki. Nem lehet beállítani úgy, mint Droidon, hogy folyamatosan ott legyen, míg el nem olvasom?

2013. aug. 27. 09:07
 1/4 Barney96 ***** válasza:
Nem lehet beállítani, ez nem a droid, nincs notification bar. A legjobb megoldás ha kitűzöd a kezdőképernyőre és akkor ha írnak a csempén megjelenik és beálltod a zárolási képernyőnél, hogy mutassa ott is, mert akkor feloldásnál mindig látod. remélem tudtam segíteni
2013. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszi a segitseget. Azt nem ertem, h ki van tuzve a fokepernyore, de nem jelzi az ikon, ha irnak. Nem ertem miert. Ill azt nem tudod veletlen, h zarolasnal hogyan lehet beallitani, h lassam alul? Koszi
2013. aug. 28. 04:02
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekel,nekem is ez a gondom...samsung omnia
2013. aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barney96 ***** válasza:
Az igazság az hogy nekem wp8as telefonom van, de én a beállítások>zárolási képernyő>gyors állapotadatokat mutató alkalmazások-nál állítottam be, ahol nekem van 5 négyzet + jellel a közepén és ha arra rámegyek felsorolja az alkalmazásokat amiket berakhatok. Persze nem tudom hogy ez a funkció létezik-e wp7-n :/
2013. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!