Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z tulajok, vélemény?

Wadmalac kérdése:

Xperia Z tulajok, vélemény?

Figyelt kérdés

Szeptemberben akarok telefont váltani és meglehetősen vonzónak találom az Xperia Z-t.

A zsákbamacskát viszont nem szeretem ,a reklámoknak és a szponzorált teszteknek, kritikáknak nem feltétlenül hiszek.

Ezért kérném azokat, akiknek ilyen készülékük van/volt, írják le véleményüket, akár objektív, akár szubjektív nézőpontból.

Számomra a telefon nem játékkonzol, sem mozipótló, simán egy praktikus, szükséges hétköznapi használati tárgy, amitől gyakorlatilag csak gyors és pontos működést várok el, telefonálás, net kezelés és néha fotózás céljára. Engem nem dob hanyatt egy csilivili kijelzőkép meg HD felbontás vagy az értelmetlenül magas megapixel.

Már hozzászoktam a jellybeanhoz és ki is használom a funkcióit, az ICS-sel már lekorlátozva érzem magam, tehát álltaira zavarna, ha az android funkciók nem úgy tennék a dolgukat, ahogy kell.

A wifi is lényeges pont, ha ezzel gond van, már ki is esik.

Esetleges upgrade is érdekelne, a roottal illetve főzött romokkal kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.


Előre is köszönöm.



2013. aug. 27. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Akkor neked fölösleges a z.Vegyép egy 5000forintossat
2013. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1:

Nagy tapasztalatra valló válasz volt, már ne is haragudj. :)

Hiába figyel egy erős hardver a készülékben, ha kéthetes használat után a rosszul optimalizált szoftver miatt elkezd laggolni, fagyni, újraindulni.

Ezért kérdeztem tapasztalt felhasználókat (az vagy?:D)

Elég gyenge hozzáállás az is, ha valaki azt hiszi, egy "erőgép" telefonban csak játékhoz kellhet.

Nekem valamilyen szinten munkaeszköz is a telefon, megnézném, hogy mondjuk az az ötezres csoda mit kezd egy e-mailben csatolt solid edge 3D modellel.

2013. aug. 28. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Az Xperia Z egy fullos telefon, és ezt leginkább filmnézésre és játékokra találták ki. Tulaj, ugyan nem vagyok, de állíthatom, hogy a telefon teljesen alkalmas az általad előírt feltételeknek. Azonban felesleges ilyet venned. Ha neked netezni kell, és átlag-felhasználói telefonnak, akkor szerintem érdemesebb lenne venned egy Huawei Ascend g510-et.Tudniillik a Huawei optimizálja a legjobban a szoftvert a telefonjaihoz.
2013. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvizsgálom a Huawei-t is.
2013. szept. 3. 07:31
 5/5 A kérdező kommentje:
...hozzátenném azért, hogy mivel kb. 1996 óta cserélődnek nálam a telefonok és ez alatt az idő alatt megbízhatóság szempontjából az Ericsson, majd a Sony-Ericsson telefonokkal volt a legjobb tapasztalatom, némiképp elfogódott vagyok az irányukban. :)
2013. szept. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!