Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Huawei...

Melyik telefon a jobb? Huawei Ascend Y300, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Fame, Sony Xperia E, Sony Xperia Tipo, Telenor Smart Touch Pro, ZTE Blade III

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Smart Touch pro és az Y300.
2013. aug. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2013. aug. 28. 07:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Y300

Maximálisan bevált, a maga árkategóriájában a legjobb!

Ps.: tapasztalatból mondom!!!

2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Fame vagy ZTE Blade III
2013. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Telenor smart touch pro<3 best.
2013. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
A Sony megbízhatóbb és tartósabb mindig.A többi szart nem ér,nagyon sokan panaszkodnak rájuk.
2013. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A Sony irreálisan drága,szerintem nem ér annyit.Nekem lassan 1 éve van Sonym,gyakran nincs net,már 2szer cseréltem SIM kártyát,a képernyőt nem mindig lehet feloldani,nincs vaku,és volt már olyan is,hogy nem tudtam telefonálni,és engem sem tudtak hívni....

Nem mondom,hogy rossz,de legközelebb szerintem megpróbálok egy másik márkát.

2013. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én már lassan három hónapja használom az Xperia E-t, kiütötték a kezemből aug. 20-án a pesti tömegben, de meg sem kottyant neki. Én 1 ft-ért vettem a vodafone-nál, az volt a szempont, hogy olcsó legyen, wifi legyen rajta, és Android legyen (van egy Android-tabletem, és elnyerte a tetszésemet). Ezen kívül gyorsan lehet rajta netezni, játék csak Pou van rajta. Nekem csak a net miatt kellett. Videót megfelelően, akadás nélkül játszik le. Én tipót akartam eredetileg (mert kicsi, meg attól megfelel bármire - kitaláltátok, nőből vagyok : D), de addigra már sehol sem lehetett a vodafone-nál kapni. Nem bántam meg.


Külön tetszik, hogy olyan gumis tapintású a hátlapja, emiatt nem is csúszik, meg nem látszanak az ujjnyomok.

2013. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!