Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone-nál ez normális?

Az iphone-nál ez normális?

Figyelt kérdés

nagyon hamar lemerül már levettem a fényerőt meg az adathálózatot kikapcsoltam és wifit is. játszottam egy játékkal (temple run) és 79%ról 73%ra csökkent kb 15-20perc alatt?! de előtte amikor be volt kapcsolva a 3G és a wifi akkor félóránként 1%ot merült úgy, hogy hozzá se nyúltam, vagyis éjszaka, míg aludtam.

hallottam h az iphone 4nek nem nagyon bírja az aksija.... de valóban ennyire nem? és 3napos teló!

köszi előre is a tapasztalatotokat és a segítő válaszotokat!



2013. aug. 28. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális hát! Minden okostelefon gyorsan merül pláne 1420 mAh akkuval. A telefon veled együtt aludt. Csak a wifi működőtt. Ez alig eszik valamit. A programok futtatása viszont használja a procit, memóriát és a kijelzőt. Ez 3 akkumulátor elszívó forrás.
2013. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! kezdtem már pánikolni, mivel ugye 3 napos a teló, és úgy tudom hogy nem kellett tölteni mikor megvettem, mert ezeket az aksikat már nem kell úgy hallottam... és azt hittem ott csesztem el valamit xD :)
2013. aug. 28. 06:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni, hogy állandóan tölteni kell, gyakorlatilag az egyetlen negatív dolog a telefonban.
2013. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!