Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen értékben érdemes...

Milyen értékben érdemes okostelefont venni?

Figyelt kérdés
Lassan teljesen leamortizálom (legalábbis a hátulját) az 5 éves iPhone 2g-nek, amit fillérekért kaptam anno. Bár nagyon bevált, de nem szeretnék egy vagyont költeni újabb apple telefonra, így marad az android. Azok közt viszont egyáltalán nem ismerem ki magamat sajnos. Mindenképp jó minőségűt szeretnék, nem olyat, amivel sok ismerősöm szenved, hogy magától kikapcsol a billentyűzár, vagy átrendezi a telefonkönyvben a dolgokat, vagy befagy. Az okostelefon adta lehetőségeket teljesen kihasználom. Legyen jó wifi-je, gps, stb. Milyen értékben találok ilyen feltételekkel jó telefont? Esetleg mutatnátok párat? Kártyafüggetlen, illetve telenoros érdekelne.
2013. aug. 28. 17:15
 1/4 anonim válasza:
Jó wifi, jó gps? Ennyi azért nem elég.... Azért a 10-20.000 Ft-os telefonokat nem ajánlom, akkor egy szenvedés az android - nem a rendszer hibája, inkább a gyártóké... Milyen képernyőfelbontást szeretnél? Kamera minősége? Sok kérdés van, ami befojásolja a döntést
2013. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

50 ezernél kezdődik a jobb fajta pl.: Sony Xperia U, Sola, P.

Az alatt is van 1-2 jó de itt már rendeset lehet venni.

2013. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend Y300

Huawei Ascend G510

Huawei Ascend P6

Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 720

LG Optimus L7 2

HTC One X



Most csak soroltam pár jobbat (androidosat és WP-t is) minden árkategóriából,szerintem ezek közül válassz, és ha még rám hallgatsz Xperiát soha ne vegyél!

2013. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, mert az xperia ezért meg azért nem jó -.-"


Androidot csak 50k felett vegyél, bár szerintem az is kinlódás lesz, főleg ha nem Jelly Bean-es lesz.

2013. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!