Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet visszaszerezni a...

Hogyan lehet visszaszerezni a pénzt?

Figyelt kérdés
Az egyik apróhirdetés oldalon,rendeltem egy Galaxy S3-at,amit beszámítással akartam megvenni,de zálogként előre utaltam neki a pénzt,és vártam,hogy minél hamarabb megérkezzen a telefon,a mai napig nem jött meg,és mobilon se tudom elérni,hétfőn még bíztam abba,hogy lehet,hogy máskor adta fel,de még ma sem jelentkezett a beszámított telefonért.Tudom a pasi telefonszámát,bankkártya számát,hogy hol lakik és a nevét is,persze ha ezek sem kamuk.Ötlet?

2013. aug. 28. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Sima rendőrségi ügy.
2013. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, rendőrség, bár nem 100%, hogy jutsz bármire is...ha csak nem kerül elő még 5-6 ember, akit szintén ezzel a dumával megkárosított.
2013. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a név, cím hamis, a banxámla pedig egy hajléktalan nevén van. A telefnszám nem saját névre vett feltöltős kártya... ha ez szándékos lehúzás volt, az életben nem lesz meg. Bocs, de ez a valószínű...
2013. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tesómmal is volt ilyen ő se tudott semmit csinálni,azt hiszem ennyi volt a nyári munka zsém,azért köszi.
2013. aug. 28. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vágom, miért nem lehet tenni egy feljelentést. Ingyenes, nem esznek meg a kapitányságon, és az esetek több, mint 70%-ában visszakapod a pénzt egy éven belül. De ha neked az kell, hogy a GYIK-on szenvedj, hát hajrá. A te pénzed...
2013. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi vateráról rendeltünk egyszer egy ékszert és az sem akart megérkezni, de kis idővel végül megérkezett, szóval szerintem mindenféle rendőrségi bejelentés előtt várj még egy kicsit, hátha megérkezik. Ezért biztonságosabb a személyes átvétel.
2013. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!