Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megeri androidrol...

@Elomania.kerci kérdése:

Szerintetek megeri androidrol blackberryre terni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Regota morfondirozok azon, hogy megerne-e, hogy esetleg androidos telefonomat egy blackberryre csereljem? Sok jo dolgot hallottam a bbrol. Nektek mi a velemenyetek, ha igen akkor miert, ha nem akkor miert, kerlek valaszaitokat idokoljatok meg...

2013. aug. 28. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Ha játszani, semmiképp nem éri meg, kevés rá az elérhető alkalmazás, valamint Z10 lassúnak is tűnik nekem. BB10 előttiekre meg végképp nem szabad váltani.
2013. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelek, akkor szerinted nem érné meg, egy htcről, egy bb curve 9320-ra váltani?
2013. aug. 29. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a készülékről van szó, bis/bes nélkül szinte csak egy sima telefon marad a BB. Ez változott a 10-es rendszerrel, hajlandó működni az előfizetése nélkül is. Ha tetszik a Bleki formája és nem ragaszkodsz az androidon megszokott gazdag funkcionalitáshoz, akkor akár el is cserélheted. Én személy szerint még egy 6 éves windows mobilt se cserélnék el egy 10-es előtti BB-re :)
2013. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál arra, hogy mire szeretnéd használni. Ha CSAK telefonálsz illetve SMS-t irogatsz a telefonodon, azaz úgy használod, mintha egy 10 évvel ezelőtti készülékkel lenne dolgod, akkor még előnyös is lehet, más esetben ez már egyáltalán nem biztos.
2013. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek szerintem nem fogom lecserélni az androidos telefonom. Egy azért, mert a bb10 túl drága, a másik az pedig, hogy nem éri meg..
2013. aug. 30. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!