Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a mobiltelefonom, és...

Beázott a mobiltelefonom, és azóta ezt csinálja? Szerintetek kampec?

Figyelt kérdés
Tegnap beázott (a zsebembe volt, de elkapott az eső, és a képernyője bepárosodott), kikapcsoltam, alkatrészeire szedtem és órákig szárítottam. Megpróbáltam összerakni, de amikor felhívtak csak recsegést hallottam. Otthon kiszárítottam hajszárítóval, és egész éjjel szétszedve száradt tovább. Ma délután összeraktam sikerült bekapcsolnom, hívni is tudtak, de hiába jelezte azt ki hogy fel van töltve teljesen az aksi 3 perc után kikapcsolt. Azóta nem sikerült visszakapcsolnom.

2013. aug. 29. 18:05
 1/3 anonim válasza:
vidd el egy mobilszervizbe, lehet tudnak még mit kezdeni vele
2013. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kéne deríteni, mert lehet, ha vennél egy új aksit, akkor minden simán menne, szóval én is csak azt tudom mondani, hogy vidd el szervizbe.
2013. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült bekapcsolnom, teljesen fel van töltve az aksi, azt jelzi ki. Beszéltem rajta 2 órán keresztül, semmi gond nem volt vele. A hangszórója még kicsit gyengélkedett, erősebben kellett a fülemhez szorítanom, hogy halljam akivel beszéltem, de semmi más nem volt. 3000 ft-os telefon, javítattni sztem nem érdemes. Csak már eléggé a szívemhez nőtt, ezért sajnáltam volna, ha ki kell dobnom. Remélhetőlem helyrejön.
2013. aug. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!