Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javíttassam meg a telómat,...

Javíttassam meg a telómat, vagy vegyek inkább újat?

Figyelt kérdés
Nem tudom bekapcsolni a telefonomat,először azt hittem az aksi rosz,így a férjem az övét kivette,mert egyforma a telefonunk,és nekem ideadta,de azzal se működött.Elvittem egy szervízbe,ahol azt mondták,valószínűleg panellhibaés 8-10 ezerért javítanák meg.Aztán bementem egy Media Mark üzletbe,ahol már egy kártyafüggetlen okostelefont 25-30 ezerért is lehet kapni.Amúgy a telóm másfél éves.Valószínűleg leejtettem valahol,ezért hibásodhatott meg.Ti mit választanátok?

2013. aug. 29. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálnék egy hard resetet, hátha nem hardveres hiba hanem szoftveres. [link]


Aztán ha nem megy, akkor én nem javíttatgatnám a régit, hanem vennék egy újat.

2013. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 b95 ***** válasza:
attól függ, hogy a mostani milyen.
2013. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor be akarom kapcsolni,csak búg,meg rezeg,de aztán se kép,se hang.
2013. aug. 29. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A mediamarkt az egyik legdrágább leg lehúzóbb bolt onnan nem szabad vásárolni inkább valamelyik szolgáltató kínálatát nézd meg esetleg valami online telefon boltét.
2013. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te viccelsz? Onnan van a laptopom, jóval olcsóbban, mint másfele lett volna.
2013. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Márka/típus?
2013. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 b95 ***** válasza:

# 4/6: Pont, hogy a szolgáltatói kinálat a leg elhúzóbb mind közül. Az MM régebben számított nagyon drágának.

Most már van egy pár cuccuk, ami jó áron van, de minimum a többiek szintjén.

2013. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!