Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujgsm.hu-ról rendelt már...

Ujgsm.hu-ról rendelt már valaki? megbízhatóak? Mik a vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék tőlük egy samsung galaxy s4-e venni és kíváncsi lennék a véleményekre.Szerintetek megmerjem innen rendelni?
2013. aug. 29. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen! Rendeltem. Gyári csomagolásban hozta ki a futár egy kis ajándékkal (ha drága telefont rendelsz néha adnak hozzá egy autós töltőt). Elromlott a készülékem. 1 évig bírta a napi 15 óra használatot (beteg voltam); gond nélkül garanciával megjavitottàk. Nyugodtan rendelj!
2013. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne. Helyenként az irták, hogy az 1 év garanciás modellek külföldi, használt készülékek, csak töltővel, házilag függetlenitve.. ilyet olcsóbban is találsz
2013. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Ez rosszindulatú pletyka. Alapból észrevenni, ha használt a készülék. S tegyük fel, ha igaz. 3 napon belül kötelesek cserélni/visszafizetni a vételárat (trv. Írja elő), ha elálsz a vásárlástól. Egyébként nem szabad 1 év garanciával venni. S itt a legolcsóbb is. Megnéztem az árgépen. Ne dőlj be kedves kérdező!
2013. aug. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
inkább vedd media markt-ban, szolgáltatónál, vagy közvetlenül a samsung-tól szerintem
2013. aug. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Úgy van! Nagyon okos dolog a legdrágább helyről rendelni a mobiltelefont.
2013. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Hidd már el hogy megbízhatóak! Nem kell ennyiszer a kérdést kiemelni egy szaros mobil vásárláshoz!
2013. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyiszor emelem ki ahányszor akarom!.;) és amúgy is csak egyszer emeltem ki.
2013. szept. 2. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de nincsen értelme. Ugyanis ide jön a válaszoló és látja, hogy ki van vesézve a téma és nem tud hozzászólni érdemben. Egyébként csak elmesélem, hogy 3 oldalon keresztül győzködtem egy nagyon buta embert, aki nem akarta elhinni, hogy akár 30 ezer forintot is spórolhat ha neten vásárol telefont. Jött mindenféle hülyeséggel. Végül is feladta. Elküldött szakszerűen a jó büdös ●●●●-ba és lelépett. Ezzel csak azt szeretném mondani, ne várj értelmes választ a továbbiakban ide. :)
2013. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
TILOS Ujgsm EGY KAMU CÉG ÉN BESZOPTAM VELÜK!!!!!!!!!!!!!!!! Gyári garanciát kértem és nem adtak a szervizpontjuk egy lakatlan ház!!!!! a szomszédos kocsmába mondták meg hogy hol bujkál a hapi ideges volt amikor megtaláltam!
2013. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

"S tegyük fel, ha igaz. 3 napon belül kötelesek cserélni/visszafizetni a vételárat (trv. Írja elő), ha elálsz a vásárlástól."


Az internetes rendelésekre 8 napos indoklás nélküli elállási idő vonatkozik.

2014. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!