Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok internetet...

Hogyan tudok internetet csinálni a telefonomra?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás Vodefone-os tehát 70-es

és nekem inkább csak facebookozásra kellene, mert kollégiumba kell mennem, és hogy tudjak irkálni a családtagjaimmal, csak erre kellene, hogyan tudnék rá csinálni, és mennyiért?


2013. aug. 30. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A kollégiumban nincs wifi?
2013. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem wifis a telefonom :S Nem okostelefon Motorola EX130 Wilder

nem okos telefon, nincs rajta wifi, és nem tudom hogy egyáltalán van e ott wifi, valószínűleg van egy kettő számítógép de arra biztosan sokat kell várni mire sorra kerülök, és nem azzal szeretném eltölteni az egész napomat hogy várok a gépre, de most néztem az internet tarifákat és 3000FT-től kezdődnek az internetek és az pár nap alatt lemegy. 3000FT-ből sokkal többet bírunk telefonálni, mert olyan vezetékes telefonunk van amiről 15-20 FT-ért lehet telefonálni 20-assal vagy 70-essel, 30-ast meg ingyen hív, a legegyszerűbb az lenne ha vennék egy teljesen alaptelefont ami 30-as és kész, csak hát internettel jobb lenne mert akkor megtudok nézni pár dolgot amit akarok. de valószínűleg nem lesz rajta internet, mert akkor már kellene rá 5MB-os és az meg már nyílván 7 ezer forint...

2013. aug. 30. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen kollégiumba mész?
2013. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
középiskolai kollégiumba
2013. aug. 30. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél előfizetéses! Ott is vannak kisebb-nagyobb olcsóbb-drágább csomagok. Azt választod ami neked tetszik, és jobban megéri mint a feltöltőkártya.
2013. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
előfizetéses csomagokat nézegettem, azoknak írtam le az árait, a feltöltőkártyás az még drágábbra jön ki!
2013. aug. 30. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!