Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy SII Lekapcsolás probléma!?

Jonsi kérdése:

Galaxy SII Lekapcsolás probléma!?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete csinálja,hogy egyszerűen lekapcsol a telefon,ha aktívan netezek,vagy épp játszom.

Eddig 40%-alatt csinálta,de mostanra már 100%-nál is 5 perc alatt lekapcsol,és azt írja hogy lemerült. Ezt tudom orvosolni,hogy kiveszem az aksit,várok pár percet majd vissza,ez után visszaáll a rendes értékre.

Ha nem használok alkalmazást,akkor minden rendben van,illetve ha töltőn van,akkor is minden oké. A háttérben nem fut semmi,ramot is ürítek folyamatosan.

Rootolt teló,recoveryben aksit kalibráltam,de semmi nem változott.

Szervíz,vagy új aksi vagy..?


2013. aug. 31. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt. Vettem egy új akksit, azzal ment rendesen. Aztán vettem egy HTC One-t :D
2013. aug. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elöregedett az akku.
2013. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!