Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzáadtam a telefonomon...

Hozzáadtam a telefonomon (Nokia Lumia 520) a facebook fiókot, hogyan tudom ezt törölni?

Figyelt kérdés
Most vettem a telót és még tanulom. Hozzáadtam a fiókokhoz a facebook fiókot is, de az a bajom vele, hogy pl ha a telefonkönyvben keresek egy nevet (beírok a K betűt), akkor minden fb-os ismerősöm, akinek a nevében k van bejön, nekem pedig csak a telefonkönyvben szereplő nevekre lenne szükségem. A képeknél is ott van az összes kép a telon amit a fb feltöltöttem ezt se szeretném.Tehát kéne a facebook a telomre de nem ilyen mennyiségben:

2013. aug. 31. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Facebook beállításoknál vedd ki a szinkronizációt.
2013. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nem találom :(
2013. aug. 31. 11:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan "hülyegyerekeknek" szólóan :) le tudnád írni? Mert ha belépek a facebook fiókba, semmit ,nem enged csak a jelszót változtathatnám
2013. aug. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!