Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Ot T'pop vagy Vodafone...

Alcatel Ot T'pop vagy Vodafone smart mini?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg megvenni ? Melyiket válasszam ?
2013. szept. 1. 12:38
 1/5 kohjack ***** válasza:
Smart miniről tudok esetleg mondani dolgokat negatívumjai:hangszóró halk kamera az nagyon kókler a régebbi nokiámmal szebb képet lőttem nincs rezgése szinte egyáltalán Gps jelet nem akart találni Pozitívumként, viszont a játékokkal amikkel játszottam azt vitte simán RF 2013,Fifa 12,Gta 3 meg egy csomó játék volt még használható telefon de 16-17ezerért nem szabad tőle többet várni.Fészbúkra meg youtube-ra tökéletes ha csak arra használnád [link]
2013. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Alcatel mindenképp, nem is egy kategória
2013. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem is egy kategória"

Nem csak hogy egy kategória,hanem gyakorlatilag ugyanaz a két telefon csak a smart mini-n nincs alcatel felirat,ugyanis azt is az alcatel gyártja.Mivel a smart mini jóval olcsóbb,plusz frisebb android van rajta ezért az éri meg jobban.

2013. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, másik telóra gondoltam! (Ultra Idol)
2013. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Csaba ***** válasza:
smart mini az ALCATEL csak nincs feltüntetve :) õkgyàrtyàk ( alcatel 975 ) am pop azinkàb jobanmegèri ! tökèletesen , leirta elözö h.szoló kamera + hangzàsa = 00 de nemrosz màsra olcsó de vmit valamièrt.
2013. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!