Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi nélkül nincs net a...

Wifi nélkül nincs net a telefonomon, miért?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy telefont (LG L7 II). Wifivel gyors a net, minden rendben, de vettem klikk szolgáltatást, ami azt jelenti, hogy 100 mb-ot használhatok fel havi 990 forintért. Ezért nem értem, hogy ha nincs bekapcsolva a wifi, miért írja azt, hogy nincs elérhető internetkapcsolat. Ha olyan helyen szeretnék internetezni, ahol nincs wifi, akkor hogyan tudok?

2013. szept. 1. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
APN beállítva?
2013. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Vissza kell állitani a kapcsolodási pontot a telenor internentre.Egyébként a beállitásoknál engedélyezd ,hogy kapcsolodásnál rákérdezzen hogy melyiket internet kapcsolatot szeretnéd használni akkor nemkell vele tökölni.
2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!