Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől ment el a téerő a Sony...

Mitől ment el a téerő a Sony Xperia S mobiltelefonomon? (LT26i)

Figyelt kérdés

Egyszer amikor használni akartam azt vettem észre hogy nincs egyáltalán térerő. Se hívni nem tudok, más se engem, se a mobilnet nem működik. Ez a helyzet áll fenn kb 1 hónapja, se újraindítás, se factory reset nem segített. Szétszedtem, az antenna csatlakozója rendesen a helyén van. A sim kártyát érzékeli mert NEM írja ki, hogy nincs sim behelyezve.


Ötletek? Köszönöm



2013. szept. 2. 23:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Voltam a szolgáltatónál, azt mondták, hogy szerintük a sim kártyám romlott el, ezért adtak egy újat, de azzal se működik. Utána bevittem mégegyszer, adtak mégegy sim kártyát, de a probléma még mindig fenn áll. Az angliai Three szolgáltatónál vagyok, a telefonom, ha jól tudom nem független, de kipróbáltam egy másik szolgáltató sim kártyájával is. Azzal térerőt mutat, maxon van, de nem enged hívni senkit, és mobilnet sincs.
2013. szept. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!