Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android alatt létezik olyan...

Android alatt létezik olyan progi amivel pennébb tudom huzni a fényerőt a megengedettnél? (lennt)

Figyelt kérdés
tehat van egy tablettem...de mikor lehuzom a fenyerot minimre akkor olyan mintha egy androidos telon felig lenne...szoval a cel az h lennebb huzzam a fenyerot mint amennyit lehet gyarilag...azert kerdem mert hallottam olyan progirol is h a hangot lehet a gayari nal fennebb huzni... ;) koszi a valaszokat

2013. szept. 3. 01:00
1 2
 1/15 _Jessy_ ***** válasza:
A pennére lekvárot szoktak, nem fényerőt!
2013. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Most, most, most mi vaaaaan???

Először kérlek MAGYARUL írd le, hogy mit akarsz, mert egyáltalán nem világos még az sem, hogy hogyan akarod beállítani a fényerőt.

2013. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó. szoval mikor lehuzom a fenyerot minimalisra..meg mindig nagyon vilagos a kep. van olyan program amivel lenneb tudom huzni mmint amennyire engedi a keszulek?
2013. szept. 3. 12:49
 4/15 A kérdező kommentje:
mert igy nagyon gyorsan merul...azert szeretnem lennebb huzni,mert mikor a tablettem melle odateszek egy telefont akkor a tablett kepernyoje ketszer vilagosabb mint a telefonnak minim fenyeron...
2013. szept. 3. 12:50
 5/15 Wadmalac ***** válasza:
Milyen android van azon, hogy nem fokozat nélküli a fényerő? A beállításokban egy csúszkának kell lennie, nulláig le lehet húzni.
2013. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ott nullaig van...de igy is eros a fenye nagyon :D
2013. szept. 3. 16:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Rootolt a teló?

Mert akkor a build.prop fájl módosításával a minimum fényerőt lejjebb tudod venni. (A ROM Toolbox Pro progi kell hozzá)

2013. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem rootolt...a szar se tudja megrootolni...ez egy serioux s716 tab..nem sikerult megrootolni...root nelkul nm lehet ezt megcsinalni?
2013. szept. 4. 00:15
 9/15 A kérdező kommentje:
es igen!!! $iker! kaptam egy progit es ugylehuztam a fenyerot alig latom a kepernyot :)))))
2013. szept. 4. 00:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen progit?
2013. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!