Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom a fülhallgatót? (Nokia 500)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan kérdeztek már ilyet, de most én is feltenném a kérdésem: Egy Nokia 500-as telefonom van, ami ma "beadta a durcit" és nem hajlandó érzékelni a fülhallgatót (se az ikon nem jelenik meg se nem szól a fülhallgató). Biztos, hogy nem a fülessel van baj, mert másikat sem érzékel. Már egyszer volt vele ilyen gond, akkor még volt rá garancia, így ingyen megoldódott. A garancia már lejárt, de nem szeretnék költeni rá, csak ha tényleg nincs más lehetőség. Ha egy egyszerű frissítés megjavít(hat)ja, akkor légyszi, válaszaitokkal segítsetek, én nagyon nem értek ehhez, mint látható.

2013. szept. 3. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!