Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Piros fény. Mit jelent?...

Piros fény. Mit jelent? (Samsung galaxy s3)

Figyelt kérdés
A hangszórótól jobbra található első fekete pöttyben kigyulladt egy piros fény. Ez eddig még sosem fordult elő, pedig már elég régóta megvan a telefon. Mit jelent ez?

2013. szept. 3. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemerült.
2013. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem fogadott hívás, vagy ha töltőn van és tölt akkor is pirosan szokott világítani.
2013. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy ha 10% alatt van az akksi, akkor (ez is csak ma délután kezdődött) ha belépek egy játékba vag netezni kezdek, a képernyő időnként elsötétül, és kigyullad a bal felső sarokban lévő piros lámpa?
2013. szept. 3. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már megint okosabb a telefon mint a felhasználó.-.-""".
2013. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merülőben van. Kéken meg az értesítések villognak állandóan, idegesítő... Zölden meg valami üzenet jött. Tiszta szivárvány a telefon komolyan. Nekem nincsen ilyenem egyébként de barátomnak ez van és kiismertük már a fajtáját. 10 % alatt villog mint a fene amíg fel nem dugod tölteni. Az én minim ne félj az nem villog, csak csilingel aztán kipurcan. Tiszta sor. :)
2013. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Légyszi segítsetek!
2013. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!