Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apukám vett egy iphone 5-öt.20...

Apukám vett egy iphone 5-öt.20000ért. Egy cigany "kereskedőtől". Mennyi a valószínűsége, hogy igazi?

Figyelt kérdés
A külseje szerintem rendben van. De belül..... Nekem htc-m van és ha ilyen egy iphone akkor nagyot csalódtam, mindenki oda van érte. Onnan kondolom, hogy kamu, hogy a fenykepezoje nagyon gagyi.... pedig azt írták, hogy 8 megapixeles, nincs semmi kamera beállítás, vagyis én még nem találtam. Nem ertek az iphoneokhoz, de sztem ez kamu. Szerintetek? Igazából nem olyan nagy gond, mert apumnak nincs nagyon szüksége okostelefonra, és azt olvastuk, hogy a kamu sem olyan nagyon gagyi..... :)
2013. szept. 3. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
0 a valószinűsége,
2013. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Most komolyan. Ilyen körülmények között ennyiért vesz valaki iPhone-t, és azt kérded, hogy mennyi a valószínűsége, hogy igazi?:) Konkrétan 0.

Ráadásul mert ennyiért adta, sanszos, hogy nem is egy "jobb fajta" (már ha lehet ilyet mondani) klón, azaz nem androidos, hanem valami kínai MTK chipsetes utánzat. Örüljön, ha telefonálásra tudja használni.

Végére csak egy megjegyzés: "megapixelből" képminőségre következtetni dőreség.

2013. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kijár az aski, replika. Ha dual sim-es, replika. Ha nem ismeri fel az iTunes, replika.
2013. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem gagyi, de nem is olyan huuuuuu de jó.....
2013. szept. 3. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Csinálj pár képet a róla, és a menüjéről is. Töltsd fel és meglátjuk.


[link]

2013. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
100% hogy kamu.Elég az árát megnézni meg az eladót.
2013. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Peribond válasza:
Nem biztos, hogy gagyi. Gondolj csak bele. Mi van ha esetleg lopott, és gyorsan el kell passzolni? 20 ezerért bárki megveszi. De erre talán kisebb az esély.
2013. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 6 Days 7 Nights ***** válasza:
hamis
2013. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tök mindegy, eredeti vagy sem, utcán kéz alól vásárolni nem a legjobb ötlet, függetlenül attól, hogy ki kínálja. Éspedig azért, mert egy esetleges rendőri igazoltatás alkalmával, ha peched van, a mobilt is leellenőrizhetik IMEI szám alapján, hogy nincs e körözés alatt. Ez bevett gyakorlat és ha ezzel valaki beszívja, az elég kínos tud lenni. Ezt azért jó észben tartani.
2013. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!