Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z vagy BlackBerry...

Sony xperia Z vagy BlackBerry Z10?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a telefonokhoz, így hasznos tanácsokat várok.(kerüljük a felesleges nokia, esetleg samsungimádók EGYIKET SE kommentjét)

Nemsokára lecserélem a régi telefonom és egy ideje az xperia Z után vágyódom, de ma ahogy kezembe vettem a blackberryt megfogott a külső egyszerű elenganciája.Ahogy néztem és a nemes mezei egyszerűségemmel látom hogy a Z kamerája is többet tud illetve a memóriával is jobban büszkélkedik, de hozzáértők tanácsát szeretném kérni, és vonatkoztassunk el kinek melyik telefontípus a favoritja.:)



2013. szept. 3. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Xperia Z. Android fut rajta, ezért több alkalmazás érhető el rá, mint BB10-re. Munkahelyen van Z10, megnyomogattam, mert érdekelt, de csalódtam benne. Szerintem anyagminőség sem az a hűdejó, és néha kifejezetten lassú tud lenni. Igazából, "civil" használatra nem is tudom, hogy milyen körülmények között tudnám ajánlani.
2013. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyiket se. és nem vagyok sem nokia sem samsung imádó.

az xperia z-t csakis akkor vedd, ha elengedhetetlen dolog a vízállóság számodra.

[link]

2013. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és ha keveselled a 4megapixeles kameráját(ami helyt áll a 8mp-esek mellett, mert nem minden a megapixel ám)

[link]

2013. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat, igazából azért is hajlok a sony fele mert eddig volt már samsungom, lg-m,alcatel,motorola de mindegyik elég hamar tönkre ment, most egy xperiam van lassan 2éve és elég jól bírja de váltani szeretnék és azért is ragaszkodok a sonyhoz mert eddig azok a telefonjaim bírták a legjobban..
2013. szept. 3. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak nem mindig jók a sony-k . haver U-ja f.os , az én sony-m is az. remélem minél előbb lesz zseton normális telóra.
2013. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 stiw ***** válasza:
Én a Z-t javaslom, de ha vársz egy kicsit nemsokára jön a boltokba a Z1 (elég drágán, de talán majd a karácsonyi leárazások emberibbé teszik az árát, olyan 180 és 200e között lesz alapból) és azt is megnézheted. Ma mutatták be berlinbe, nézz utána. Csúcs kütyü és már a képernyője is jobb :)
2013. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!