Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha egy unibody...

Mi a teendő ha egy unibody telefon lefagy?

Figyelt kérdés
Mivel az akksit nem lehet kivenni így nem igazán lehet vele mit kezdeni...egyik ismerősömnek lefagyott az xperia p je és nem tud vele mit csinálni már órák óta áll a sony felirat de semmi...most vagy megvárja míg lemerül az akksi vagy van valami gombináció amit nyomvatartva újraindul?
2013. szept. 3. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Bekapcs gomb hosszan nyom, és újraindul, vagy ha nem indul újra, kikapcsol, és be tudod kapcsolni.
2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Előző ülj le egyes.

Bekapcs és hangerő le hosszan tart és újra indul.

2013. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit okoskodsz? Elég, ha hosszan nyomod a bekapcs gombot. Haveromnak Xperia S-e van, nála elég volt. Nekem Note 2-m van, nálam is bőven elég megnyomni azt az 1 gombot. A gond veled van.
2013. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, nálam nem vált be...

Xperia SL

2013. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálad bekapcs és hangerő fel.
2013. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Osynho ***** válasza:
Nekem nem fagy le az unibody telefonom. Talán ez a legjobb megoldás. :D
2013. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valóban.. :D

Én tesztként próbáltam ki az N2-mön, hogy működik-e.. :D

Amúgy nem értem így ezt az egészet, hogy minek kellett a sony-nak ezzel variálni, hogy 2 gombot kell megnyomni, bár biztos jobb így.

2013. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyerekek, egyik sem volt jó...egyedül. pc companison oldotta meg, rádugtam és helyreállítás. Ez így elég szar..ha nincs nálam sz.gép akkor...
2013. szept. 4. 08:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ne fagyaszd le. :P Ha lefagy a telefon, akkor valamit nem jól csináltál.


Task Killert/Cleanereket/RAM optimalizáló (booster) sz*rokat felejtsd el, instabillá, használhatatlanná teszi a rendszert (ezek miatt szokott az android fagyni 99%-ban).


Szoftverfrissítésnél gyári beállítások visszaállítása, majd tiszta telepítés (mindent csutkára letörölsz a telefonról).


Tessék, van egy tökéletes droidos telód, ami sosem fagy le és jó gyors! Xperia P az király kis cucc! :) Remélem segítettem!

2013. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem segítettél, teljesen gyári állapotában volt a telefon nem volt buherálva soha 1 éve van meg,soha nem csinált ilyet kivettem a zsebemből és "sony" fogadott...
2013. szept. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!