Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az okostelefon? Mivel...

The Lizah Reloading kérdése:

Mi az az okostelefon? Mivel tud többet mint a normál?

Figyelt kérdés
Ha nem kötök bele netet akkor is ki tudom használni hogy okos?
2013. szept. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötsz? Mi ez, nem ruha, hogy kötögessünk. Ha töltesz le rá offline alkalmazásokat (amihez net kell), akkor azokkal elleszel. Állandó internetkapcsolat nem szükséges (3G, 4G), de valamennyi temporális internetkapcsolat MUSZÁJ, hogy legyen. Akár gépen (amiről át tudod vinni a telóra a letöltött dolgokat), akár telefonon (Wi-Fi).
2013. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

néz meg a sima telefonok nyomogombosak mint a régi nokiák példáil az okos telefon nemrégen jöt be divatba de megéri hid el nekem nekem alcatellem van hát ámulok olyan jo , wifit tud nagy kijelzö lehet ingyen letölteni nem vicelek töb milio játékot programot nem is kel pénz érte mer wifit ingyen tud csak csatlakoztatni kel..... hát szerintem alcatellt vegxél nagyon erös jo gép nekem kártyás a telefnom szoval nincs az hogy levon pénzt mert internetezek csak simán ingyen szoval ezen ne agodjál

mindent tudnak az okos telefonok érintöképernyö, wifi bluetoth , ez azért jo mert tudsz másikrol küldeni képet zenét másik telora

programok: számologép ébresztö óra, zene lejátszó mp3-at tehetsz rá, játék nincs rajtuk de le tölthetsz amenyi jol esik töb miliót csak persze figyelj a memoria megtellik akkor baj van.

a job okos telefonokban 2 magos proceszor -->ilyet vegyél mert kétszer olyan gyors mint az 1magos, nagy kijelzö is fontos...... én alcatelt ajánlok nagyon jo mindenben 992d a tipusa megéri megvenni

2013. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!