Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S advance...

Samsung galaxy S advance telefont rezgőre teszem de nem némul el teljesen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A fb. és a messenger azután is ad hangot. Kikapcsolni, újraindítani próbáltam már.

2013. szept. 5. 17:21
 1/2 anonim válasza:

Nekem is SGS Advancem van.

A Fb-on és a Messenger-nél vannak külön opciók, ahol ki tudod a hangot kapcsolni.

A Messenger-nél: Belépsz a programba, Menü gomb (bal oldali érintőgomb, a kijelző alatt), Settings, utána Notifications és ott lesz.

A Facebookot nem próbáltam, de szerintem a beállítások közt lesz.

Tehát próbálkozz, mert nem biztos, hogy magával a telefonnal van a baj... ;)

2013. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ki tudom kapcsolni viszont ha nem rakom rezgőre a telefont akkor meg szükségem lenne a csengésre. Régebbi telefonomat áttettem rezgőre és minden elnémult. De köszi a választ próbálkozok majd :)
2013. szept. 8. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!