Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen komolyabb tabletet...

ZONE_Master kérdése:

Milyen komolyabb tabletet ajánlotok max 75e-ft ért?

Figyelt kérdés

lehetőleg márkás,minőségi legyen,ha már rászánok 75e forintot..

internetezésre,játékra,filmnézésre használnám.


2013. szept. 8. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A WayteQ XTAB-100 QCR az ajánlatom, nem tudom, megfelel-e, de a WayteQ nagy márka a tabletek piacán, remélem, hogy az adatok is meggyőzőek lesznek! Bár GPS és dokkoló nincs benne, de előbbi telepíthető rá, utóbbi nem tudom, mennyire lényeges, de végül is nem létezik olyan tablet, ami mindenben jó lenne! :)


[link]

2013. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

ipad kicsit drágább de megéri az is:))

elöttem lévőre ne halgass!!

2013. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaja! Szerintem sem, de főleg két l-el tedd ezt ha lehet, különben valami animal téma lesz a hallgatás helyett.

Bocs 2-es, nem tudtam kihagyni, remélem nincs harag. =)

Wayteq 100 QCR-el vannak gondok, olvass át pár tesztet, véleményt, ha nem hinnél nekünk, van pár, lehet válogatni.

2-es listáját még az 1. vagy a 2. generációs nexusal egészíteném ki, amelyik szimpatikusabb.

2013. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!