Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Az iPhone nem...

Mit csináljak? Az iPhone nem töltődik.

Figyelt kérdés

iPhone 4


Múltkor csatlakoztattam a laptophoz, de nem ismerte fel(bár érzékelte). Megpróbáltam simán a konnektorba bedugni, de úgy sem tölt.

Az asztali gépemhez is csatlakoztattam. Először ott sem ismerte fel, majd pár óra után mégis, és akkor sikerült feltölteni.

Ez néhány napja volt, de azóta ugyanúgy nem működik. Azt még túlélném, hogy a géppel nem tudom összekötni, inkább az a meredek, hogy a fali töltővel sem működik.

Amúgy 2 hete vettem.



2013. szept. 8. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A töltőnek lehet baja. Nekem is múltkor volt vele problémám, nem tudtam sehogy sem tölteni, szal vettem egy újat. És tényleg a töltővel volt gond.
2013. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha tok van a készüléken az bezavarhatja enyémnél is ugy van
2013. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg nem e szutykos a csatlakozó a telefonon. Sok por, szösz bele tud menni, és minden alkalommal amikor bele dugod a töltőt, az összes mindig csak beljebb nyomódik. Első körben nézd meg ezt.
2013. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Először én is azt hittem, hogy vmi piszok ment bele, de nem.


Én egyébként vmi szoftveres hibára gyanakodtam. A kábel nem hiszem, hogy rossz, mert mondom, a gép érzékeli, csak egyszerűen nem ismeri fel. Azt írja, hogy az illesztőprogramot nem lehetett telepíteni.

2013. szept. 8. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékelte a gép és nem ismerte fel amikor rossz volt a kábelem, főleg hogy a fali töltővel sem jó, ezért írtam.
2013. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nálam is most ez a helyzet mint anno nálad.

Hogyan sikerült megoldani? :)

2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy már nem tudom pontosan. Ha jól emlékszem, akkor magától megoldódott a probléma.
2015. febr. 16. 14:32
 8/8 anonim válasza:
Nekem meg kiderült hogy nem volt eredeti és az utángyártottat már nem fogadta el. :/
2015. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!