Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni de...

Telefont szeretnék venni de van 3 telefon amik közül nem tudok választani. LG Optimus L7II/Sony Xperia J/Sony Xperia P. Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A J nem egy súlycsoport a másik kettővel. A P jobb választás lenne mint az L7II, de sok helyen P árán L is van és az jobb.
2013. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah szerintem is p vagy L. hmm a L jobb mint a p?? nem is tudtam nekem is L van de azt hittem mindig hogy a P jobb :DD igaz hinni a templomba kell... Na a lényeg L az fagyás mentesen mukodik még úgy is hogy teleb..ztam mindenféle progikkal és simán megy akkor is!
2013. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második válaszoló:

Tudom, hogy mi-micsoda, de tök vicces, hogy egyik betű jobb a másiknál. Ennyi erővel:A Z-m jobb mint a P és az L együtt :D

2014. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!