Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25 másodpercért 15 ezer ft....

25 másodpercért 15 ezer ft. Mit tudunk tenni egy ilyen telefonszámlával?

Figyelt kérdés

Fater hívott valami számot, otthoni munka ügyben.

Ennyi van a számlán, a többi az más dolog.

Most ez mi? lenyultak minket?

mit lehet ilyenkor tenni?

vagy ha viszza mondjuk az előfizetést akkor is be tudják hajtani a számla összegét?

nemigazn tudjuk mit tegyünk, mert hát ezt kifizetni így...a semmiért tulajdonképpen..:/



2013. szept. 9. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez ellen már nem lehet mit tenni csak kifizetni. Még ha le is mondjátok az előfizetést,akkor is behajtják rajtatok,ha más nem akkor birósági úton.
2013. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindenképpen kifizettetik veletek! ha vissza mondjátok hanem... az szép emel díjas telcsiszám lehetett :O
2013. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez rossz ötlet volt. Ezt csak kifizetni lehet. De kérdezzétek meg, hátha lehet részletben fizetni.
2013. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

értem...:/

bar máskor is volt, hogy félreszámláztak, meg ilyneek, és reklomáltunk, utnanéztek, és joval kevesebb jött ki. megprobalunk most is valamit..:/

2013. szept. 9. 15:28
 5/15 anonim válasza:

Hát ha tényleg otthoni munkával volt meghirdetve a szám, akkor jó lenne ha megtalálnátok a hirdetést. Mentsétek le és tegyetek feljelentést csalásért, hátha...


Ha pedig csak faterod mondja, hogy emiatt telefonált, közben meg valami szextelefon, akkor az szívás.

2013. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg feljelentést kéne tenni a rendőrségen, mert az emeltdíjjas számokat kötelező feltüntetni. És ez elég irreális összeg, tehát gyanús, hogy csalóról van szó.
2013. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
ez valószínű csalás, érdekesek lehetnek a körülmények édesapád hol jutott a számhoz stb, akkior lehet nyilatkoznji arról érdemes e feljelentést tenni
2013. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

feljelentés tehető?

nade több mint 1 hónapja volt, és most derült csak ki, ohgy ennyibe került..:/

egy ujsághírdetésben találta. lehet még meg is vna az újság.

0690 nel kezdődik.

de fater nemtudta hogy ezek emeltdíjasok, odaírva pedig nincsen!

2013. szept. 9. 15:53
 9/15 anonim válasza:

Figyelj, akkor feltétlen keresd elő, és menj be vele a rendőrségre. Én nem vagyok jogász, de szerintem ez bőven csalás.

Minden esetre abból még baj nem lehet ha bemész és megkérdezed, ilyenkor mit lehet tenni, ezért lehet-e feljelentést tenni. Ha igen, akkor a szolgáltatótól lekérik a híváslistát, felkutatják a károsultakat stb stb.

2013. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs odaírva, hogy emelt díjas mivel mindenki tudja hogy a 90-es az emelt díjas. Nem értem apukádat. Burokban él?
2013. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!