Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy egy telefonszám...

Létezik, hogy egy telefonszám 2 telefonhoz is ki van rendelve?

Figyelt kérdés
Lassan 2 év elteltével is rajtam keresnek egy bizonyos személyt... már rohadtul idegesít... igaz mostanság már nagyon ritka az ilyen... viszont az utolsó (ma hívott) azt állította hogy friss bejegyzés alapján ezen a számon beszélt az illetővel. Ami kizárt, mert fogalmam sincs ki az a fickó akit keresnek... nyavalyás telenor sózta rám ezt a használt telefonszámot... már nagyon elegem van...
2013. szept. 9. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző tulaját keresik, nem két helyre van osztva a szám.
2013. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy lehet az, hogy évek elteltével is úgy keresik a fickót, mintha tegnap beszéltek volna vele... meg hogy friss bejegyzésű a telefonszáma az adott intézménynél (állítólag).
2013. szept. 11. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"friss bejegyzésű a telefonszáma az adott intézménynél (állítólag)"

Attól, hogy "friss bejegyzés", attól még régebben ki volt osztva. Ezen nem kell csodálkozni, ez minden szolgáltatónál így van. Ha egy számot nem használnak, azt egy idő múlva ugyanúgy kiosztják.

2013. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem érted. Úgy friss bejegyzés, hogy mostanság beszéltek ezen a számon a fickóval (állítólag...) és bejegyezték maguknak, hogy majd ezen elérik... viszont ezt a számot én már megkapta vagy 2 éve... na most akkor hogy beszélhettek vele a már 2 éve az én számomon pár hónappal korábban azzal a fickóval akié volt ez a telefonszám 2 évvel korábban?

Nagyon sántít itt valami, de nyilvánvalóan kamuztak... vagy a fickó még mindig ezt a számot adja meg mindenhova, holott már marhára nem az övé 2 éve...

2013. szept. 16. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!