Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van pl: A THL márkajelzésű okostelefonokkal? SOS! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az volna a költői kérdésem,hogy a jobb és prémium minőségű kínai telefonokat érdemes-e megvenni?

mert a szolgáltatóknál a hasonló telefonok majdnem kétszer annyiba kerülnek :(


Én például Karácsonyra szemezek a THL W100 és W8+, W200-as telókkal. Szeretném azt megtudni,hogy érdemes-e ezekből vásárolni? (Mert nem igazán szeretnék feleslegesen pénzt kidobni) Nem-e valami gagyi,rosszminőségű, fél év után behal, leég a zsebedben,gyári hibás, problémás, vagy valami fos kínai sms küldő programok vannak rajta? :)



Nagyon megköszönném, ha valaki olyan tudna a kérdésemre válaszolni, akinek már volt ilyen telefonja. Mert ettől teszem függővé, hogy megvegyem-e vagy sem.


Köszönöm előre is :)



2013. szept. 9. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek nagyon friss telefonok ideiek. Szóval nagyon hosszútávú tesztet ne várjál senkitől sem.

2013. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam linkelni

[link]

2013. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 9. 20:41
 4/6 anonim válasza:
Nekem egy W11-esem van és baromira jó telefon. Csak ajánlani tudom. Simán S3-as szinten van. Kb. 3 hónapja van meg.
2013. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is W11-esem van kb 3 hónapja és brutális a telefon nagyon meg vagyok vele elégedve!
2013. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem iyen van és nagyon meg vagyok vele elégedve: [link]
2014. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!