Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a különbség az Apple...

Mi lesz a különbség az Apple iPhone5C és az iPhone5S között?

Figyelt kérdés

2. kérdés: Melyik mennyibe fog kerülni ?

3. kérdés: Sima Apple iphone 5-öt ezek után már tényleg nem fognak gyártani ?


Bocsi a tudatlanságért, és a válaszokat előre is köszönöm :)



2013. szept. 12. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:

1.

iPhone 5C műanyag, iPhone 5 hardver (A6 SoC, kamera, stb)

iPhone 5S: fém ház, A7 SoC, új kamera, ujjlenyomatolvasó


2. Ezt senki sem fogja neked megmondani. Német árak alapján iPhone 5C valószínű 180 körül lesz, 5S meg 210, de erre ne vegyél mérget.


3. igen, átveszi a helyét az 5C.

2013. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors, és tökéletes választ :) ment a zöld mancsocska.... (sokat segítettél)
2013. szept. 12. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan kiegészíteném magamat, hogy lehelletnyivel fejlettebb az 5C az iPhone 5-nél (jobb előlapi kamera, illetve elvileg üzemideje is javult valamivel).
2013. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem.... Még azt megkérdezném, hogy pl. te mit gondolsz az iphone5c műanyag házáról ?

Tehát nekem az IOS a fontos egy iphone-ban, ha iphone-t veszek akkor az IOS miatt veszek azt, és nem azért, hogy menőzzek vele! Szerinted megérhet e így műanyag házzal 180 ezret vagy érdemesebb +30-ért venni egy S-t ?

2013. szept. 12. 00:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Az S-nél a hardver is komoly változáson esett át, nem csak a külső miatt kerül többe. El kell döntened, hogy megér-e neked a legújabb technológia pár tízezernyi különbséget.

Az iPhone 5C tul.képpen egy tavalyi hardver, így elavulni is hamarabb fog, a műanyag házzal meg nem tudom mit sikerült alakítanuk, nekem régen a 3GS fél év után elrepedt, pedig nem ütöttem vágtam...

2013. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bayer Cupi válasza:
Az 5S ára 200-400 dollárig lesz az 5C-je pedig 100-200 között. Ez ugye attól függ hány GB-osat veszel. (ezek az amerikai árak, itt biztos több lesz)
2013. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Műanyag ház fogós kérdés. Apple hírhedten silány műanyagokat szokott alkalmazni, pl MacBookok illetve 3G(S)-ek egy jó hányada is repedt normál használat mellett. Ugyanakkor ez most képek alapján nem tűnik annyira problémásnak, illetve belül fémmel meg is van erősítve (ami antennaként is funkcionál). Én emiatt biztosan nem tennék le az 5c vásárlásáról.

5s ugyanakkor - ahogy már írták - más téren is sokkal fejlettebb, mint az 5s. Szerintem a nagy kérdés a hazai árazás, lehet, hogy itthon nagyobb lesz a különbség.

2013. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 17:24

Ezekkel az árakkal csak az a baj, hogy ezek USA szolgáltatói árak és nettók.


Az 5c lesz kb 180e az 5s meg 220e vagy több. A nyugat EU-s árak ennyik.

2013. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!