Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei Ascend Y300...

Kiru76 kérdése:

Van egy Huawei Ascend Y300 készülékem és a problémám az, hogy a telepítéskor nem minden program fér (t) fel az asztalra és azokat nem tudom hol keressem a telefonban. Az SD kártyán se találtam. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Menüben megtalálod.
2013. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Abineri Béla válasza:
Az asztalon elfér, csak nem egy oldalon. Érintőképernyős gondolom.... Lapozzál egyet, vagy ahogy tanácsolták, a menüben.
2013. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
csakhogy annak nincs menüje, és az oldlak száma is korlátozott. butuskák. :)
2013. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs menüje? Akkor a középső gombja mi a halálra jó?
2013. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Így van, nincsen menü és az asztalra is korlátozva lehet csak kitenni alkalmazásokat. Beléptem a fájlkezelőbe, de azon keresztül se találtam meg, amit keresek. Az alkalmazások kezelésében ott van, viszont onnan csak törölni lehet vagy kényszerített leállítást végezni. Ráadásul, arról sincs infó, hogy hol találom meg a keresett alkalmazást.
2013. szept. 12. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit utánaolvastam, elvileg 9 asztalt lehet beállítani.

Ha még ez se elég, akkor mappákat lehet létrehozni, amiben a parancsikonokat tárolod. Így már tuti elég lesz a hely.

2013. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, utána fogok én is olvasni ennek. Amúgy, két napos a készülék és nem is igazán volt még időm rendesen áttanulmányoznom, de hétvégén kerítek rá.
2013. szept. 12. 19:07
 8/9 anonim válasza:

Szia! Hozz létre egy-egy asztalon mappákat ( egy hetes a telóm, de még csak most jöttem rá, hogyan kell :)) ) és akkor az eddig nem fért ikonok automatikusan kikerülnek a felszabadult helyekre. Mappát úgy hozhatsz létre, ha egy ikont nyomva tartasz, ekkor az aktuális asztal miniatűrje megjelenik és anélkül, hogy az ikont elengednéd lassan húzd rá egy mellette levőre, vagy nyilván arra, amelyikkel egy mappában szeretnéd őket látni. Ez a mappa kint lesz az asztalon és bármikor adhatsz neki nevet és tehetsz még ugyan így bele elemeket, csoportosíthatod az alkalmazásaidat.

9 asztalt telepakoltál pár nap alatt.... én is majdnem... :)

2013. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húú nagyon szépen köszönöm a segítségedet, ez nagyon jól jött! Annyira bejött nekem ez a telefon, hogy csak ajánlani merem Mindenkinek!!! Ahhoz képest, hogy kínai gyártmány, mindent tud, amit egy felsőbb kategóriás készülék tudhat!!! Köszönöm szépen még1x is a segítséget!!!
2013. szept. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!