Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy ZTE Kiss telefonom és...

Mcagi kérdése:

Van egy ZTE Kiss telefonom és ha beteszem a sim kártyát folyamatosan ujraindul, kártya nélkül persze tökéletesen müködik. Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos erről ötletem sincs, de kérdezd meg a webáruházak okosait, ők talán tudják a választ! :)


[link]

2013. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nekem még ez sem jutott eszembe . :)
2013. szept. 12. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Most írtad le a problémát magad. Rossz a SIM kártya.
2013. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másik telefonban működik? Ha igen, szerviz.
2013. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másik sim kártyával sem müködik, a szervizben elhajtottak hogy be van a telefon ázva...jelzem nem ázott be .
2013. szept. 12. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok! Ha teljesen alaptalanul mondták a beázást és simán elhajtottak, az ilyen tuskóknak semmi keresnivalójuk a szervízben! Azért vannak ott, hogy átnézzék, megjavítsák a telefonokat, nem pedig, hogy az észt osztogassák találomra, és nem is azért, hogy jobban tudják nálad, hol volt a telefonod, ahol esetleg víz érhette!

Nem kell megijedni, nyugodtan szólj be nekik vagy ordítsd le a fejüket, és emlékeztesd őket, hogy mi is a dolguk!

2013. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltam a szervizben... természetesen csak a magukét fujják irtam panaszlevet egyenlöre ennyit tudok tenni csak dühit... :)
2013. szept. 13. 12:42
 8/8 anonim válasza:
kiderült mi lett vele?nekem is ugyan ez a gond..beteszem a simet felismeri hogy t mobile és ujraindul.nem tudom mi van
2016. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!