Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-on hogy működik...

Windows Phone-on hogy működik a Viber és a Facebook alkalmazás? Eddig nem sok jót olvastam róluk.

Figyelt kérdés
Gondolkodtam Windows Phone-ban mostanában és ez a két alkalmazás lenne a legfontosabb nekem, de eddig nagyon sok negatív kommentet láttam róla pedig tetszik maga az operációs rendszer.

2013. szept. 12. 16:27
 1/3 The IT Guy ***** válasza:
Tök ugyanolyan mint androidon vagy ios-en.
2013. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lumia 920-0n hasznaltam mindkettot. A viber tok ugyanaz mint barhol mashol , a facebook alkalmazas viszont gyengebb,kevesebb szolgaltatassal..de ez mar 3 honapja volt,azota fejleszthettek siman.
2013. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha értem.. igazából ez az a két alkalmazás, amit sajnálnék ha nem tudnék használni normálisan.. a windowsos marketplace-en olvastam a véleményeket és ott rendre szidták mindkét alkalmazást.. Instagramról lehet tudni valamit, hogy mikor lesz Windows Phone-ra?
2013. szept. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!