Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-Mobilnál ingyenes a...

Ha a T-Mobilnál ingyenes a facebook zero, akkor miért veszi le mégis a pénzt?

Figyelt kérdés
Régebben nem csinált ilyet. Képeket nem nézegettem.

2013. szept. 12. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos a 0.facebookra mentél fel? Amelyiknél nem is jeleníti meg a képeket, kicsibe se?
2013. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Mert az, amíg eljutsz a facebook zéróig, az nem ingyenes.

10 kb-onként 13 Ft 20 fillér.

Utána, ha ott vagy, onnan ingyenes (csak a szöveg).

Olvassátok már el az üzletszabályzatot, nekitek kell tudni, hogy milyen csomagban vagytok.

Gondolom (de csak gondolom), hogy a NetStart-ban vagy, csak ilyen "apróságokkal" nem akarsz bennünket terhelni, hogy megírd.

2013. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó ideig kb. 100 ft volt a kártyámon, mégse ment le egy forint se... Rögtön a 0.facebook-ra léptem fel.
2013. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne értetlenkedjetek már!


Nem a 0.facebook változott meg, hanem a NetStart!

Az meg kell ahhoz, hogy eljuss a 0.facebook-ra.

2013. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te nem fogod fel, hogy SEMMI pénzt nem vesz le nekem?
2013. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, a 0.facebook.com-ra mentem fel, és a netstart szolgáltatás van bekapcsolva. Ez egyébként kb. 2 hónapja van így - mármint hogy száll a money. Akkor azt mondod, hogy 13 forintba kerül minden egyes belépés, de onnantól kezdve, míg ott vagyok, és nem lépek ki, ingyenes? Köszi a választ egyébként.
2013. szept. 12. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
De azt nem írnád le, hogy milyen internetelőfizetésed van, csak hajtogatod, hogy nem vesz le pénzt...ő teljesen mást mond, hogy valszeg az új NetStart csomag vesz le neki pénzt.
2013. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5-ösnek

Nem azt mondom, hogy neked vesz le, hanem azt, hogy akinek levesz valamennyit, az ne a 0.facebook-on keresse az okot, hanem valami egyéb háttérben futó, vagy éppen csak elinduló alkalmazásban.

2013. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is NetStar van, mégse vesz le pénzt...
2013. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*NetStart...és gondolhatod, hogy ha nekem nem olyan előfizetésem van, akkor nem írnám...
2013. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!