Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-at megéri...

Samsung Galaxy S3-at megéri még venni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 22:24
 1/3 anonim válasza:
Én szeretem nagyon.de ha van pénzed...(előfizu stb..) akkor s4
2013. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát.. figyelj.. Ha S3-at szeretnél venni, akkor az LTE-t válaszd a +1gb ram miatt. Ha azt nézed, a proci és a grafikus gyorsító elég még 2évig tuti.. A +1gb ramnak köszönhetően megugrik az alkalmazáskezelés, vagyis jobb lesz, és az idei csúcsmodellekben is csak 2gb ram van, ígyhát én nem váltanék. Habár, nekem Note 2-m van, és így van tapasztalatom benne. 1 S2 után eszméletlen jó az alkalmazáskezelés. Sok előnye van a 2gb ramnak.

Idén még megéri az S3. Ha jövő ilyenkor tennéd fel a kérdést, akkor lehet nem érné meg, de még 1 év múlva is jó telefon lesz. Ha azt nézed, az SGS is még mindig jobb szinten van, mint 1 Galaxy Mini 3, és az nem mai darab. Az S2 pedig még mindig nagyon jó telefon. Így az S3 sem lesz rosszabb..

2013. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A telenornál venném de ott nem LTE képes van.
2013. szept. 14. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!