Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sms-t tudok küldeni vkinek vhogy?

Sms-t tudok küldeni vkinek vhogy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h írok egy sms-t valakinek + mivel én többet is tudok írni ingyen, így küldök neki is egyet, h ingyen tudjon rá válaszolni, ha akar. Lehetséges vhogy?

2013. szept. 12. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a te képzeletedben működik egyenlőre.
2013. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondod, hogy a TE előfizetésedhez járó ingyen SMSeket átruháznád másra? Ezt mégis hogy gondoltad? Abszurd ötlet. Egyrészt kivitelezhetetlen, másképpen meg nem éri meg a szolgáltatónak sem. Az SMS amúgy is kiment a divatból. Ma az emberek chatelnek a mobilon. Fizess elő 1000 Ft értékben mobilnetre és annyit beszélgethetsz a Viberen keresztül, amennyit akarsz s ingyen. Celte
2013. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem hiszem...ez sem a szolgátatónak nem éri meg meg hát senkinek...manapság az emberek skypleznak és chetelnek
2013. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Beszart a csajnak a gépe, azért nem neten megy a dolog.

Egyébként rémlik valami ilyen, h válasz sms-t lehetett küldeni vkinek, tehát én nem azt akarom, h átruházom, h bárkinek küldhessen sms-t, hanem azt, h nekem vissza egyet, vagy kettőt, esetleg többet.

2013. szept. 14. 00:54
 5/8 anonim ***** válasza:
"Beszart a csajnak a gépe, azért nem neten megy a dolog." Milyen gépe? Ugye remélem nem a számítógépre gondolsz? Hogy jön ez ide? Ha beszart a telefon gépe akkor meg amúgy se tudsz smst küldeni, nem de? Áruld el már kérlek hogy milyen gép szart be!? Nem értem. :)
2013. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"manapság az emberek skypeolnak és chatelnek"


Erre, meg a hasonlókra gondoltam, h ezzel majd megmagyarázom. Ő se hiszem, h technikai zseni, vagy nincs vibere, vagy nem tud netet varázsolni a telójára.

2013. szept. 14. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon egyszerű. Csak wifi kell hozzá vagy bemegy a szolgáltatóhoz és beállítja a mobilnetet. A Skype és a chat már okostelefonon is van. :)
2013. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sztem router kellene neki, de nem tudom, én se értek hozzá sajna.
2013. szept. 15. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!