Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál, hogyan...

Androidos telefonnál, hogyan kell beállítani azt, hogy az alkalmazásokat csak wifi kapcsolaton keresztül frissítse?

Figyelt kérdés
fontos lenne a segítség, köszönöm

2013. szept. 13. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Play Store -> Settings -> Auto-update apps legyen kipipálva -> Update over Wi-fi only legyen kipipálva.

Play Áruház -> Beállítások -> Automatikus frissítés pipa -> Frissités csak wi-fi-vel pipa.

Bocsi, nekem angol, magyarul lehet másképp írja, de hasonló. Ha az angolt követed, nem lesz gond.

2013. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar 4.2.2-m van: Play Áruház->Beállítások->Alkalmazások automatikus frissítése, amire feljön egy választós ablak, amiben van egy Ne frissítse... opció, egy bármikor frissítse, akár adatforgalommal is, meg egy csak Wi-fi opció. Értelemszerűen ez utóbbi.
2013. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha nem akarsz idegesítő lassulásokat, mert random amikor épp kedve van automatikusan frissít, akkor állítsd be a ne frissítsen opciót és ha kiírja, hogy X frissítés elérhető, akkor manuálisan tudod frissíteni magától nem csinálja.
2013. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat , sikerült.
2013. szept. 14. 17:26
 5/5 anonim válasza:

Tényleg van akinek ez működik??? Én is igy állítottam be, de demmit sem ér. Időről időre le kell törölnöm a frissítéseket, hogy legyen helyem. 4.4 KitKat-em van.

Látszólag parasztvakítás.....

2017. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!