Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom nyomon követni,...

Hogyan tudom nyomon követni, hogy mennyit beszéltem?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy s4 mini-t és arra vagyok kíváncsi , hogyan tudom nyomon követni a havi 5400ft-s lebeszélhetőségemet?
2013. szept. 13. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
T-mobile? Mert akkor tudok segíteni. Sokat foglalkoztam vele mert nekem érdekes számlák jöttek ki...
2013. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen t-mobile
2013. szept. 13. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megnyitod a T-mobile honlapját, jobb fölül van egy rózsaszín gomb "Mobil-előfizetésem" felirattal ott tudsz bejelentkezni a MyTmobileba. A számod és a jelszavad beírása után (kapsz egy smst amiben értesítenek hogy beléptél) az első oldalon láthatod a befizetetlen illetve lejárt számláidat. Bal oldalt van a menüben egy olyan, hogy "Havi forgalom" ott tudod megnézni az eddig lebeszélt összeget DE VIGYÁZZ! Az ott lévő szám Áfa nélkül van tehát egészen nyugodtan számolj rá +27%ot

Általában vásárláskor mondják, hogy adj meg egy jelszót na ez az, de ha esetleg hanyag volt a kiszolgáló és ez kimaradt vagy elfelejtetted a jelszavadat hívd fel a 1430at ott tudnak segíteni akár most is (0-24).

(Tipp: elmondja, hogy milyen gombbal milyen menübe lépsz de ha nem mész semmire kivárod míg végig dumálja rögtön ügyintézőt kapcsolnak.

Ha már felhívod őket kérd meg őket hogy csatoljanak részletes számlát az előfizetésedhez de hangsúlyozd ki, hogy az INGYENESET mert valamelyik fizetős.

A net használatát a telód kiírja, hogy mennyit használtál el, a beállításoknál van de nem emlékszem pontosan, hogy hol mert én iPhonra váltottam :)

Remélem tudtam segíteni :)

Van még kérdésed írj bátran.

2013. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó tanács: Én kértem részletes számlát és kiderült, hogy a csörgetés is fizetős. Nekem 26 1mp-es beszélgetésem volt ami 26x29+27% ami úgy eléggé durvára jön ki úgy, hogy nem is beszéltem senkivel...

Szóval ne nagyon csörgetgess akkor inkább már hívd fel :)


Ja és ne felejtsd el befizetni a számlát mert a lejárt számláról küldenek smsben egy értesítést mint késöbb kiderült smsenként 650ft+áfa.

Ha túl sokáig nem fizeted akkor pedíg jön a kamatos kamat naponta és 2-3 hónap alatt 180.000 lesz a 8000ft os számlából...

2013. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Mytmobile-ba viszont nemtudok belépni az 5 számjegyű jelszavammal amit vételkor kellett megadnom. Tehát marad a 1430:)
2013. szept. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!