Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töröljem a telefonom...

Hogyan töröljem a telefonom belső memoriáját?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van hogy a telefonom belső memóriája 80.0MB de egyszer rá raktam kb 1500 játékot ez elfoglalta az össz. memóriát és ha ki akarnám őket törölni vagy be akarok menni a mappába egyszerűen lefagy a telefon és ujra indul.

Telefonom : Samsung Corby



2013. szept. 13. 14:49
 1/4 schumilex55 ***** válasza:

Rákerestem a telefonodra, az a 80 inkább 50 legalábbis én azt olvastam itt [link]

Nos így egyértelműen a memória kártyán lesz az a sok játék, több módon is ellehet jutni a törlésükhöz. Nem tudom van-e sd kártya formázás lehetőséged a beállításokban, megnéztem volna hogy mi az oprendszer a telón de elsőre azt írták hogy nincs (touch wiz nem op rendszer) jobban belemélyedni meg nincs kedvem most, de ha van ilyen lehetőség próbáld meg. A másik hogy kiveszed az sd -t, átrakod valamelyik ismerősöd telefonjába akinek kicsit erősebb az sd-t használó eszköze, és az övén kitörlitek. A harmadik az hogy csatlakoztatod az sd-det a PC-hez, és a gépen elintézed a törlést.

Elsőre nekem ennyi ötletem van, remélem valamelyik működő képes lesz, gl.

2013. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem nem sd-n van hanem alap memória (nekem 80) valami oknál fogva és mint irtam lefagy és kész ujra indul. Ezért nem birok vele mit kezdeni.
2013. szept. 13. 19:23
 3/4 schumilex55 ***** válasza:

Akkor nem tisztáztad rendesen (legalábbis nekem nem volt tiszta), tehát akkor felraktál pár tíz mega játékot a telefon Belső memóriájába ÉS mikor megnyitod a mappát ahova pakoltad lefagy, VAGY egyébként is lefagy a telefon ha be van kapcsolva. Bocsánat a rútságért, kicsit fel lettem húzva egy oldalon.

Kérdés, tudod a belső memódat csatlakoztatni a PC-hez? Az mondjuk könnyű lenne úgy...

Nem ismerem a telefont sem a rendszerét így általánosságban működő dolgokat próbálok irkálni, mondjuk ha például lenne gyári adatok visszaállítása dolog az fantasztikus lenne, mert az reseteli a belső memóriádat.

2013. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom vele. Köszönöm. Ment a zöld
2013. szept. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!