Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5 tényleg olyan jó,...

Az iPhone 5 tényleg olyan jó, mint amilyennek reklámozzák?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2013. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem.
2013. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem, a Samsung galaxy S4 sokkal jobb.
2013. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

nekem valahogy a Lumia 920 tűnik jobbnak az S4-nél és az i5-nél.

Hogy miért?

Ízlések és pofonok.

2013. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
kb az 4es írta le a legnormálisabban...hol reklámozzák? én nem találkoztam még reklámmal, főként nem olyannal, ahol jónak reklámozták. ha tulajdonosok reklámozzák, akkor igen..olyan jó..nyilván mert használják...én nem szoktam áradozni, van egy iPhone 4-em, tökéletesen kihasznál...kész ennyi. Számomra semmi nem hiányzik belőle. Persze emellett volt már ezer másik telóm is...ez jött be. Viszont 3-as pl...fogadjunk nincs se S4-ed, se nem is próbáltad legalább 1 hétig az iPhone 5-öt...csak gondolod, hogy hú de sok mag van benne, meg mennyi ram...oszt kész...az ilyenek véleményére nem igazán kell adni. Ha valakinek a rendszer szimpatikus, akkor meg nyilván használ azt, amelyik bejön...hozzám a wp is közel áll, ha lenne 1 olyan plusz dolog, amit az iPhone-omnál jobban csinál, váltanék, de azért nem váltanék másra, mert több ram van benne...
2013. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kihasználom
2013. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne hallass egyikre sem!:) Nekem 3 hónapja iPhone 5-öm van. kb. 1 hete frissítettem rajta a szoftvert iOS 7-re, és eszméletlenül gyönyörű. Ma haverommal West End-be voltunk és kb. minden 3. ember kezében ájfont láttunk.


Egyáltalán nem akadoznak a játékok, ez nem véletlen, és hihetetlenül dizájnos az egész főleg az új op-rel.


Csak ajánlani tudom. Az igaz hogy kicsit túl van árazva a kelleténél, de nekem megérte. Nagyon szeretem, és még kb. 3 évig ez a telefonom lesz meg nekem. De innentől fogva már csak Apple telefonom lesz! További szép napot!:)

2013. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!